Repair2020
    Все о ремонте

Чому не треба будувати ось таке сідло для туалета

Виглядає воно практично, гарно, гігієнічно. Але тут не врахована одна особливість життя в селі влітку. Все залежить від пори року, і я вірю що у вас взимку, ранньою весною чи пізною осінню не буде виникати проблем. А от влітку виникає щось дуже страшне, особливо для городських жителів.

Ось фотографія, яка показує як побудовано вуличний нужник:

Вся біда в тому, що в закритих від погляду поверхнях всередині тумби заведуться такі вороги людини як павуки і оси. І коли ви сядете на дірку, вас за член може кусити оса або павук. А почистити таку конструкція дуже важко — туди не доберешся віником. Візуальний контроль теж провести важко, не будеш же засовувати туди голову. Звісно можна використати ліхтарик і дзеркало, але для чого такі складнощі? Просто не будуйте в забитому селі такі сідало.

Що саме означає забите село — це село, яке більше ніж в 20 км він великого міста. Там у людей великі земельні ділянки, часто росте багато трав, тому там кипить життя комах.

Якщо ж ви проживаєте або в межах крупного міста, чи зовсім недалеко — то скоріш всього у вас велика щільність будівель, земельні частки маленькі, наприклад по 6 соток а то і менше. В такому разі, я так думаю ви можете піти на ризик і побудувати таке сідало. Скоріш всього життя комах у вас не кипить і павуки з осами і представниками змій — це рідкість.

Як краще будувати сідло?

Найкращим способом було б побудувати сідло, що стоїть на одиноких металевих прутках. Де дать змогу як візуально проводити контроль чистоти, так і можливість вигнати непроханих комах віником чи аерозолем. Аерозоль із циперметрином не миттєво знищує ос, а чеерз хвилин 5-10. Тому найкраща тактика його зостосування така: нанести на ос і втекти, закритись в будинку, зачекати.

Ось наприклад така конструкція. Зверху ви прикрутити стандартну кришку для унітазів, а збоку поставите лист металу, щоб не промочити собі ноги. Таку конструкцію буде легко час від часу оглядати, і очищати від павутини.

Також, як аналог ви можете зробити тумбу, яка буде підійматися. Звісно це дуже складно і дорого, але у вас є вибір. Ось зразок:

Тут ви матимете змогу піднімати кришку і заглядати — а що там. Але якщо там рій ос — вам прийдеться швиденько тікати. Тому все ж варіант не для забитого села.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Я spam бот