Repair2020
    Все о ремонте

2010 — Очищення стіни після побілення

очистка водой

Методи очищення стіни після побілення.
В більшості старих приміщень все ще використовуються побілені стелі. Після їх побілення навколишні об’єкти стають забрудненими в крейду. Це можуть бути стіни, підлога, а також речі що стояли на підлозі, і висячі на стіні, наприклад картини, плафони, люстри. Очистка таких об’єктів не такий і тривіальний процес. Хоча це залежить від степені очищення об’кта. Виберимо стіну для прикладу. Якщо після побілки ви збираєтеся фарбувати стіна емалюю, то вам не потрібна висока якість очистки стіни, емаль перекриє огріхи. І напроти, якщо ви фарбувати стіну не збираєтесь, то слід кнайкраще очистити стіну від крейди.

Зазвичай стіни витираються ганчіркою. Витирається в два етапа. Розповідаю вам перевірений на практиці метод. Спочатку потрібно витирати сухою ганчіркою, по мірі забруднення її, її слід витрушувати, причому, бажано на чужій території, а не на власній, це показано на малюнку нижче.

Витирати на порозі з крейдою потрібно обережно, щоб не зачепити побіленої частини. Це просто не вигідно — забруднюється ганчірка, причому дуже, і знімається потрібний шар крейди з побіленої частини. Як це робиться показано на головній картинці. Витирають колоподібними рухами, намагаючись затерти всю поверхню. Проблема в тому, що забруднену частину стіни погано видно, особливо коли колір, в який зафарбована стіна, близький до білого (кольору крейди). Для збільшення межі видимості забруднень, потрібно дивитись на блескіт стіни з кута по відношенню до стіни 7-15 градусів.

Потім потрібно буде продовжувати очищення вологою від води ганчіркою, про це в другій частині в новій статті.

Розглянемо технологію очистки стін після побілки. В першій частині такої статті ми проводили суху очистку стіни за допомогою сухої ганчірки. Після сухої очистки потрібно проводити вологу обробку. Перш за все потрібно підготувати воду. Воду можна набрати із крану у відро, як показано на малюнку. Води буде достатньо 0,4 відра.

мыть стену

Рис. 1. Набирання води з крану для вологої очиски стін, які були побілені.

Можна використовувати звичайну воду, або ж водуз розчиненими в ній миючими засобами. Оскільки ступінь чистоти вісля першого прибирання доволі не погана, можна обійтись простою водою із крана. В більшості випадків після побілки крейда осідае зверху стіни, тому користувач, який буде дивитися на стіну, наврячи зверне увагу на верх стіни.

Технологія. Намочити ганчірку в воді, і роблячи колоподібнв рухи руками, відчищати залишки крейди. Як і в першому випадку потрібно намагатися захопити всю територію, дивлячись на блиск з кута 7-15 градусів. Після того як вода стане мутною, її потрібно замінити. Врахуйте, це важливо, що чим частіше ви замінюєте воду, тим чистіше буде стіна. Оскільки стіни зозвичай високі, потрібно їх проходити в два етапи: знизу до середини, і із середини до верху. Якщо у вас два робітника — то йти підряд, якщо один, то по черзі. Для того щоб мити зверху, вам знадобиться стіл, козел, драбина, або інший засіб, на який сможна стати.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Я spam бот