Repair2020
    Все о ремонте

Як класти плитку на підлогу (+фото)

плитка на підлогу

Щоб покласти плитку на підлогу, вам не обов’язково вчитися в ПТУ 3 роки на маляра-штукатура. Достатньо буде купити необхідний інструмент і матеріал.

З матеріалу вам знадобиться клей-момент для кладки плитки. Такі продаються в мішечках по 25 кілограм. В любому магазині чи супермаркеті є в продажу суміші для плитки, не важливо якої фірми, тому про це хвилюватись не треба.

Із самого першого по необхідності інструменту вам знадобиться або шпатель зубчатий або Строительная зубчатая гладилка для штукатурки. Розмір зуба наприклад 8 мм можна брати. Другим по необхідності стануть Хрестики дистанційні для плитки. Купивши їх один раз — вистачить на довго, тому що їх можна використовувати повторно.

хрестики на плитці і шпатель резиновий
Хрестики до плитки, пластиковий шпатель, рівень

Як починати класти плитку на підлогу

Виберіть якусь стіну і відміряйте до неї перпендикуляр і починайте класти плитку посередині підлоги. Для цього намажте підлогу розчином і сформуйте гребінці за допомогою шпателя. Зверху приклейте плитку, притисніть її. Сусідні плитки з усіх сторін дистанціюйте за допомогою хрестиків.

Гребінці при укладці плитки

Після укладки плитки зі зміщенням, всі відсутні пазли підлоги потрібно заповнити плиткою. Для цього її потрібно різати кутовою шліфмашиною з алмазним диском або плиткорізом.

Як точніше різати?

Моя плитка різалась точніше плиткорізом. Хоча мені розповідали, що у декого точніше виходить алмазним диском для плитки. Я думаю багато чого залежить від виду плитки і якості плиткоріза.

Після укладання всієї підлоги дайте їй підсохнути. Кілька діб чи згідно інструкції до вашого клею. Сам клей доречі складається зі звичайного цементу з певними присадками, тому і колір у нього як у цементного розчину. Але деякі любителі аж верещать, що клей то клей, а не цемент.

Після висихання потрібно зашпаклювати щілини між плитками, для цього треба повисмикувати всі хрестики. Для цього треба купити водонепроникну затирку з кольором, яким ви вважаете підходячим. Затирку невеликими порціями (<100г) колотити з водою на повільних обертах дрелькою з міксерною насадкою. Розчин не має вийти дуже рідким, але і не таким як пластилін. До речі якщо ви тягнутимете час використання затирки, вона почне застигати і густішати, прийдеться ще додати води. Затирати потрібно резиновим шпателем — приклад на першому фото.

Після висихання чи підсихання змити напливи кольорової затирки вологою тряпкою. На цьому ваша підлога покрита плиткою.

Вливайтесь в общение

  1. Gonmaks:

    Дуже гарно зроблена підлога

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Я spam бот